Emoční kód


EK
Emoční kód je technika vyvinutá Dr. Bradleyem Nelsonem a funguje tak, že se doslova zbavujeme emočních „zavazadel“.  Pomocí testování rychle rozpoznáváme a uvolňujeme skryté emoce, které jsou škodlivou emocionální energií z negativních událostí minulosti. Zachycené emoce mohou způsobit depresi nebo úzkost; mohou zablokovat lásku a štěstí a přimět nás, abychom se cítili odpojeni od ostatních. Vzhledem k tomu, že zachycené emoce jsou „vyrobeny“ z energie, stejně jako zbytek těla, ovlivňují fyzické tkáně a mohou způsobit akutní bolest a dokonce i nemoci. Uvolnění uvězněných emocí vytváří podmínky pro tělesné uzdravení a emocionální obtíže často zmizí nebo se  lépe řeší.

Zachycené emoce jsou doslova kuličkami energie vibrujícími na různých frekvencích, vytvořených emocemi, které jsme zažili, ale ne zcela zpracovali. Pomocí kineziologie můžeme určit, které emoce způsobují poruchy související s tím, co zažíváte, a uvolňovat je. 

Testování uvězněných negativních emocí se provádí kineziologií (test svalového napětí) za pomocí přístroje Bicom. Toto testování se provádí v součinnosti s terapií biorezonance.