Terapie Bicom

Co je biorezonanční metoda BICOM

Biorezonanční metoda harmonizace BICOM je šetrná počítačem řízená vibrační terapie bez nebezpečných vedlejších účinků, stimulující samoléčebnou sílu těla a téměř ve všech případech vede k vyléčení.

Lidské tělo vyzařuje různé elektromagnetické vibrace: buňky, tkáně a orgány – všechno má vlastní vibrace. Tyto samostatné vibrace jsou ve vzájemné korelaci a navzájem se ovlivňují. Společně vytvářejí pacientovo kompletní spektrum vibrací – individuální schéma vibrací.

Je zřejmé, že vibrace zdravé osoby mají jinou strukturu než vibrace nemocného. Ve spektru vibrací nemocné osoby narušují normální spektrum vibrací vibrace cizích prvků, jež se v těle ukládají – jako amalgám, baktérie, viry, alergeny, mykózy atd.

Přístroj BICOM přijímá a přeměňuje tyto rušivé elektromagnetické vibrace prostřednictvím elektrod umístěných na určitých částech těla. V přístroji se tyto vibrace pozměňují a potom se vracejí do pacientova těla formou léčivých terapeutických vibrací. Tělo není nikdy vystaveno žádnému druhu elektrického proudu.

Aplikování biorezonance BICOM výrazně posiluje vaši vlastní obranyschopnost a samoléčebné síly.

Jaké druhy onemocnění lze eliminovat, nebo harmonizovat biorezonanční metodou BICOM?

Nejlepší účinek je při následujících onemocněních:

 • akutní a chronická alergická onemocnění jako vyrážky, astma a senná rýma
 • neurodermatitis (záněty kůže)
 • akutní a chronické alergické záněty žaludeční sliznice nebo tenkého a tlustého střeva
 • revmatické potíže
 • onemocnění vnitřních orgánů
 • migrény/všechny druhy bolestivých obtíží
 • zranění/zjizvené plochy
 • potíže se zuby/v oblasti čelistí

Jak na to?

Terapeuti používají speciální bezbolestnou testovací metodu, aby zjistili, zda se jedná o nesnášenlivost určitých potravin, zda jsou některé vnitřní orgány slabé a nebo zda na vaše tělo nemají negativní vliv některé toxiny apod. Tímto způsobem lze určit pravé, avšak skryté příčiny vašich potíží.

BICOM 2000

Díky diagnóze terapeut objeví nejsilnější zátěže, s nimiž vaše tělo nedokáže bojovat, a proto je potřeba je potírat. Ve většině případů terapeut sestaví individuální léčebný program a prodiskutuje možné doprovodné kroky. Při vyšetření přístrojem BICOM vám terapeut umístí na tělo elektrody a vy můžete buď sedět nebo ležet a odpočívat. Jedna terapie trvá obvykle 5 až 30 minut.

Co můžete dělat, abyste co nejlépe podpořili tuto biorezonanci?

 • Po celou dobu harmonizace a pokud možno rovněž poté, prosím, nekonzumujte žádnou na tuk bohatou stravu, jelikož zatěžuje váš lymfatický systém.
 • Jezte co nejméně cukrů. Cukry ničí střevní mikroflóru a podporují celou řadu střevních onemocnění.
 • Po celou dobu aplikace biorezonance je důležité vypít denně 1 až 2 litry vody! Voda s nízkým obsahem minerálů je nejvhodnější, jelikož pomáhá odplavovat z vašeho těla všechny uložené toxiny. Proto je to ideální nápoj pro detoxikaci.
 • Alespoň 6 hodin před a po léčbě byste se měli vyhýbat kávě a alkoholu.
  Můžete se cítit unavení, může vám být teplo nebo zima nebo se můžete lehce potit. To jsou odezvy na naší harmonizaci a brzy zmizí.