Body Code System

Vítejte  v Body Code Systému, nejúplnějším samostudiu o přírodním léčení, které vymyslel a vytvořil Dr. Bradley Nelson. Tento systém byl vyvíjen po desetiletí klinické a distanční léčby, pracující s reálnými lidmi,  trpícími různými onemocněními. V systému Body Code se naučíte, co dělat pro nerovnováhu ve všech 6 hlavních oblastech: patogeny, špatné vyrovnání, výživa a životní styl, obvody a systémy, toxicita a energie.

Systém Body Code System byl navržen tak, aby byl dokonalým zdravotním a technickým prostředkem, abyste se mohli cítit sebejistě ve svých znalostech o těle a jak to funguje. Tento systém vám pomůže najít a odstranit příčiny nemocí, o nichž ani zdravotníci neví. Budete vybaveni tak, abyste zabránili zdánlivě malým problémům v tom, že se dostanou do něčeho horšího, a mohou předcházet onemocněním několik let před tím, než se projeví.

Primárním účelem systému Body Code je wellness pomoc a metoda prevence nemocí.

Podvědomé znalosti o našem těle

Moudrost těla není držena ve vědomé, aktivní mysli, ale v podvědomí, které drží všechny odpovědi. Potřebujete žít zdravý, plný a bohatý život – život, o kterém jste vždycky snili. Podvědomá mysl ví, co způsobuje bolest ve Vašem těle, a co je důležitější, ví, co vám přinese úlevu. Ví, co způsobuje nedostatek energie, a přesně ví, jaké minerály, živiny nebo bylinky chybí – a dokonce zná správnou dávku. Pro přístup k těmto obrovským zásobám znalostí musíme obejít vědomou mysl a mluvit přímo s podvědomím. 

Toto je ten moment, kdy přichází na řadu testování svalového napětí (v našem případě za pomocí přístroje Bicom. Toto testování nám umožňuje získat odpovědi z podvědomí o naší fyzické, psychické a emocionální pohodě. Je to jednoduchá, neinvazivní metoda k určení základních příčin problémů a útrap.

Energetická medicína.

Léčebná síla Tělesného kódu se nachází ve starých moudrostech a nyní moderní věda potvrzuje,  že všechny živé věci jsou tvořeny „živou silou“ neboli energií. Tato energie může být negativně ovlivněna řadou způsobů a příznaky těchto energetických nerovnováh se mohou projevit jako řada zdravotních problémů. Jakákoli nerovnováha, která vás může negativně ovlivnit, může být umístěna do jedné ze šesti hlavních kategorií Systému tělesného kódu.

Šest oblastí testování

 Nerovnováha v těchto šesti oblastech je hlavní příčinou všech onemocnění.

 Proto je pro vás důležité, abyste dokázali identifikovat a uvolnit blokády ve svém vlastním těle, abyste mohli obnovit rovnováhu a zdraví. 

Systém tělesného kódu vás učí, jak rychle a bezbolestně odstranit tyto energie, abyste obnovili své zdraví a spokojenost.

Pomáhá vám také vědět, co potřebujete, abyste podpořili rovnováhu a funkci, když Vám něco chybí.

Tato jedinečná metoda směřuje k příčinám onemocnění, které se projevují jako symptomy porušení tělesného systému!

Pokuste se u nás najít tyto příčiny a nastavte svůj program na uzdravení!