Testování intolerancí (alergií)

Metodou biorezonance pomocí přístroje BICOM 2000 lze testovat různé zátěže a intolerance na potraviny, pyly, houby a další patogenní látky, které ovlivňují naše orgány a umožňují tak propuknutí různých nemocí.

Díky novým testovacím sadám lze zjistit o jakou zátěž pro organismus se jedná a na základě pozitivního vytestování zacílíme léčbu a „vyvedeme“ tyto patogenní látky z organismu.

Konkrétně se jedná o zátěže  původu, bakteriálního, virového, plísňového, zatížení těžkými kovy, geopatogenní vlivy, elektromagnetické zátěže, stavy, předcházející vzniku zhoubného nádoru, individuální zvýšená hladina cholesterolu, kyseliny močové, zátěž borelií, chlamydií, streptokokem, stafylokokem a další.

Dále disponujeme testovací sadou alergenů a pseudoalergenů jako jsou např. potravinové vzorky, zelenina, obilí, rostliny a houby, roztoči, mouční roztoči, mléko, ryby, maso a další.

Velice jednoduchou metodou lze tedy zjistit o jakou zátěž nebo intoleranci se jedná a následně zvolit terapii vyvedení (léčby).

V mnoha případech můžeme zjistit tyto zátěže i v případě, že tato nebyla pozitivně vytestována lékařským vyšetřením. Důvodem může být menší míra této zátěže obsažené v organismu a nebo z důvodu, že organismus z nějakého důvodu není schopen na alergen nebo zátěž vůbec zareagovat. Jedná se o poruchy imunity, nebo je organismus již delší dobu vystavován konkrétní zátěži a není schopen na tuto látku v testech jednoznačně reagovat.