Odvykání kouření

Jestliže kouříte, dodáváte svému tělu nikotin, který patří mezi mimořádně návykové látky. Při dlouhodobém kouření si tělo na nikotinu vytvoří závislost, a pokud hladina nikotinu klesne pod určitou mez, dostaví se tzv. nikotinový hlad. Jsou to abstinenční příznaky, které v nás vyvolávají nutkavou chuť zapálit si další cigaretu.

Nevíte jak přestat s kouřením? Pomůžeme vám při odvykání kouření a cigaret pomocí biorezonanční terapie. Pomůžeme vám odvyknout cigaretám a kouření pomocí biorezonanční terapie. Rychle a účinně. Jediné, co musíte udělat, je skutečně chtít. Ještě nejste rozhodnutí? Seznamte se s průběhem biorezonanční terapie pro odvykání kouření.

PRŮBĚH BIOREZONANČNÍ ELIMINACE KOUŘENÍ

Biorezonanční přístroj BICOM dokáže z nedopalku vaší cigarety načíst elektromagnetický frekvenční vzorek nikotinu. Pomocí přístroje tento vzorek zrcadlově obrátíme a bezbolestně ho vyšleme do vašeho těla prostřednictvím elektrod. Tím se vyruší signály projevů fyzické závislosti na nikotinu. Díky tomu při odvykání kouření přestanete pociťovat abstinenční příznaky.

Budete bez cigaret, ale nebudete zažívat pocity, které vás nutí zapalovat si další a další cigarety. Biorezonanční terapie tedy dokáže odstranit nutkavou chuť na cigaretu, se kterou se setkal každý kuřák, pokud někdy zkoušel s kouřením přestat nebo se ocitl bez cigaret.

Jednorázová biorezonanční terapie může odstranit vaši fyzickou závislost na nikotinu. Už nebudete zažívat stavy, kdy vás chuť na cigaretu bude dohánět k šílenství. Vyloženě snadná cesta, jak přestat s kouřením a zbavit se cigaret však bohužel neexistuje. Abyste kouřit skutečně přestali, musíte se vzdát také svých návyků například ranní cigarety, „kávy a cigárka“ nebo třeba pokuřování během pracovních přestávek.

Výsledky biorezonanční terapie

Úspěšnost biorezonanční terapie pro eliminaci kouření dosahuje v naši ordinaci až 80%, což je na léčbu závislosti opravdu nebývale vysoké číslo. Zbývajících 20% kuřáků, kteří nepřestali kouřit ani po biorezonanční terapii, jsou lidé, kteří sice neměli nutkavou chuť na cigaretu, ale opětovně si zapálili v situaci, kdy byli zvyklí kouřit, nebo když abstinenční příznaky byly enormně silné.

VÝHODY BIOREZONANČNÍ METODY PRO KUŘÁKY

 • Vysoká úspěšnost eliminace u  kuřáků.
  Biorezonance je jedna z nejúspěšnějších metod, jak přestat s kouřením.
 • Rychlost.
  Samotná terapie je jednorázová a trvá pouhých 30 minut.
 • Naprostá bezbolestnost.
  Biorezonance je neinvazivní bezbolestná metoda odvykání kouření a cigaret.
 • Žádné vedlejší účinky.
  Biorezonance je terapie bez vedlejších účinků.