Možnosti léčby

Nacházíme se v době plné stresu, nejistoty, problémů ve vztazích, doba je urychlená a klade na naši psychiku větší nároky. Nutí nás přebírat zodpovědnost sami za sebe a nacházet sílu sami v sobě.

Při našem psychickém – duševním přetížení může docházet ke stavům, které nám narušují naši vnitřní rovnováhu, a tato situace může vést k různým onemocněním.

Stále častěji se objevují potíže s imunitním systémem, který začne vytvářet protilátky proti našim tkáním. Naše tělo se obrací proti nám. Dává nám najevo, že se mu máme věnovat a najít způsob léčby. Mezi tyto onemocnění patří např. onem. štítné žlázy, zánětlivá onemocnění střev, alergie…

Máme více možností a je jen na nás, pro kterou se rozhodneme.

  • Možností je dnešní klasická západní medicína, kterou lze nazvat – chemo-techno – léčí chemickými látkami a vyšetřuje přístroji. Tato medicína je úžasná na léčbu akutních stavů. Možná již více lidí pochopilo, že většinou neléčí příčiny výše zmíněných onemocnění, ale postihuje pouze následky. Nemoci se stále vrací a později i s horšími příznaky.
  • Volbou může být léčení ne principu energií – energo – léčení. Vychází ze starého učení, na základě sledování zákonitostí přírody. Patří sem např. fytoterapie(bylinky..), Tradiční čínská medicína, Ajurvéda….Všechny tyto způsoby pracují s narušenou vitální energií. Každá emoce – stresový zážitek, křivda, smutek …může vést k blokádě energetických drah, což se pak projevuje různými tělesnými potížemi. Můžeme si to představit, jako stáhnutí svalu, které brání dalšímu průtoku výživy do tkáně.
  • Volbou je léčení na základě informací – Info – léčení. Je známé prostřednictvím homeopatie a nově autopatie. Je to léčba podobného podobným. U homeopatie jde o naředěné informace z přírody a u autopatie jde o léčbu na základě ředění informace vzorku z našeho těla.

Existují i další možnosti, avšak tyto jsou u nás všeobecně aplikovány. Bohužel dnešní zdravotnictví nám nedává možnost placené svobodné volby z těchto možností, ale je jen na nás, zda zvolíme chemické léky nebo přírodní způsob léčení fungující po staletí.

V našem terapeutickém centru lze volit:

– Energo- metodu – biorezonanční metodu Bicom, baňkování , masáže….

Info – metodu –   metoda autopatie

 

Jak to u nás probíhá?

  1. Základem je důkladná anamnéza založená na dotazování zdravotních a psychických potíží, stresových životních situací a rodinné anamnézy.
  2. Testování patogenů, funkčnosti orgánů a vitální energie s následnou terapií a případně dalším návrhem řešení.
  3. Odpočíváte na relaxačním lehátku a máte na sobě elektrody. Nejde o aplikaci elektrického proudu, ale elektromagnetického vlnění.